Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovR2 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 R2

Goto down 
+4
Krobinka
Babulka
Amadorko
prototyperka
8 posters
AutorSpráva
Krobinka
Anonymný




R2 Empty
OdoslaťPredmet: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 1:47 pm

Ahoj, jen bych se chtěl zeptat, podle jakých kritérií se vybírají lidi do skupin pro raidy. Zajímá mě především R2, proč v ní třeba teď nejsem uveden jako heal. Já vím, že je nás teď hodně v guildě, ale asi by se ty skupiny měly trošku předělat, ať máme i my ostatní s dobrým gearem ( což předpokládám mám) šanci chodit nějaké ty raidy. Když vidim lidi, co ani neznám, jak jsou přihlášení do raidu na R2, a já ani nemám šanci se tam dostat, tak mě to trošku mrzí a přechází mě chuť chodit raidy. Jen podotýkám, je to jen můj osobní názor, na nikoho neútočím atp. Jen by mě to zajímalo. Díky za odpověď.
Návrat hore Goto down
prototyperka




Počet príspevkov : 2
Join date : 24.01.2010

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 5:39 pm

no toto me take celkem zajima....uvidime jaka bude odpoved
Návrat hore Goto down
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 5:45 pm

Tak ja si skor myslim ze na nejakych ludi pozabudli, je v R2 pisanych vela ludi, pretoze myslim ze sa planuje casom spravit R3,takze nemyslim ze by si sa nedostal,ale tak uvidime co napise babulak Very Happy
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 6:26 pm

Na to ti ľahko odpoviem predpokladal som krobinka ze uz moc nehravas ale teraz ked uz nehrava lost nieje problem sa zaradit do r2 ludi tam potrebuju a ty prototyperka si uz s nimi bol. Takze staci pisnut parkirovi dohodnut sa a nebyt pasivny. Ja som tie grupy zlozil baj ocko.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Krobinka




Počet príspevkov : 16
Join date : 24.01.2010

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 7:23 pm

No, já moc nehrávám 2 týdny v měsíci, mám prostě odpolední, a to se nedostanu v podstatě na žádný raid, to je logické. Ale určitě to neznamená, že už bych nechtěl hrát, to rozhodně ne. Mě nebude vadit, když budu třeba v R3, ale asi by to chtělo ty grupy lépe rozdělit, ať víme, s kým chodit atd. Kolikrát bych chtěl jít raid, který se často nechodí, ale to je potom těžké shánění lidí. Už je nás prostě hodně na dvě raid grupy, podlě mě. Jinak díky za reakci. Smile
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 8:33 pm

Ja poslednou dobou mam toho moc. R2,R1 25tky do toho robim forum a Web ale urcite sa ti posnazim vyhoviet s tou r3. Zatial dik za pripomienku aspon niekdo sa tu o nieco zaujima Smile. Ked tak mi mozte kludne pomoct Smile.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Krobinka




Počet príspevkov : 16
Join date : 24.01.2010

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 9:37 pm

Jo, to věřim, že je toho hodně, a rád bych ti pomohl, ale proto jsem se ptal, jaké kritéria jsou při rozdělování do skupin, mohli by jsme něco navrhnout, Seejay mi určitě pomůže, i když je v R2, mohli by jsme něco dát dohromady a pak se uvidí. Lehký to nebude, ale asi by se mělo něco málo udělat. Kdyžtak se domluvíme v týdnu, mam ranní, tak můžeme něco zkusit.
Návrat hore Goto down
prototyperka




Počet príspevkov : 2
Join date : 24.01.2010

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyNe január 24, 2010 10:25 pm

hmm...muzu vedet kdy sem byl z R2 nekde? mam asi deravou pamet a nepamatuji si. Jinak jedu v praci tez na 3-smenny provoz,takze nemuzu zde byt porad+musim se take trochu venovat nastavaici,at neni tolik na mne nastvana. Mimochodem mel sem tu pulmesicni absenci,ktera ale byla nahlasena Xkovi predem(byl jsem pracovne mimo stat)
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 10:53 am

Ja vidim dve moznosti vytvoreni skupin:

a) Ve skupine budou lidi, co maji priblizne stejne casy moznych odehravani (tzn lidi co delaji smeny stejne, atd.) Kdyz mame odpoledni, sme totiz schopni jit raid od pulnoci, coz ostatni asi tezko.
-vyhody: Mene lidi ve skupinach (moznost vice raid group), lepsi dohadovani casu v ramci group, ..
-nevyhody: Slozite sestavovani techto group (mozna to ani nepujde)

b) Ve skupine budou lidi temer nahodne. Jeden bude moci jeden tyden, druhy ten dalsi tyden.
-vyhody: Snadne sestaveni, moznost prehazovani lidi, moznost pouzivat lidi z jinych raid group
-nevyhody: mene skupin, hraci se mene dostanou do raidu (protoze jim nebudou hold nekdy vyhovovat casy - treba kdyz mame odpoledni, tak se ten tyden asi vubec nedostanem)

jak zjistit casy? Nejjednoduseji me napada: udelat excelovskou tabulku, nasdilet a nechat si poslat na mail

peace -seejay-
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 11:06 am

Ok porozmyslam o tom. Dobry napad.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Krobinka




Počet príspevkov : 16
Join date : 24.01.2010

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 11:27 am

Ja to vedel, ze v tom klukovi neco je.. Very Happy
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 11:33 am

Este mu hodte jednu skupinu nastarost a budem spokojny Smile.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 11:37 am

nemam stim problem, sak na to cekam od zacatku xD
Návrat hore Goto down
neokrysis

neokrysis


Počet príspevkov : 22
Join date : 20.01.2010
Bydlisko : Žilina,SVK

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 4:05 pm

ahojte vsetci,
aj mne je uplne jedno do akej Rx budem patrit,chcel by som vsak aby to boli ludia co vedia dodrzat cas a termin,pripadne to vedia vcas oznamit:)a tiez by bolo dobre skladat tie raidiky s rozumom vyvazene,nie vsetkych t10karov do r1 a zbytok robte co chcete.....o vyuziti nieco takehoto ani nehovorim :http://www.leviathangaming.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=118 Smile spozdravom Neo
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 4:10 pm

Zaujimava vec o tom som ani nevedel ok dik. Odbugujem stranku dorobim pravidla na forku a pustim sa do toho.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Radaya

Radaya


Počet príspevkov : 15
Join date : 24.01.2010
Age : 33
Bydlisko : Lišov, u Českých Budějovic

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 9:34 pm

ahoj určitě by nebylo od věci založit topic R3 a tam by se mohli napsat lidi kteří se nevěšli do R1 a R2 a pak se mužeme dohodnou na čas a termíny jak zde již bylo řečeno a R3 se složí raz dva Smile a bylo by fajn taky někoho určitit kdo by se leadrování R3 věnoval Smile spíš kdo by se přihlásil mě bylo řečeno že Myrthy bude v R3 a i on by to mohl leadrovat ježe nevím jak na tom je časově
Návrat hore Goto down
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyPo január 25, 2010 10:37 pm

tak nechod okolo horucej kase a rovno povedz ze sa chces toho ujat ty Very Happy
Návrat hore Goto down
Hrdz

Hrdz


Počet príspevkov : 11
Join date : 21.11.2009
Age : 34
Bydlisko : Slovenko :)

R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 EmptyUt január 26, 2010 12:39 am

K tejto teme bych povedal akurat to, ze raid grupy sa este musia poriadne poriesit kedze sme tu male v gilde stale problemy s tym, ze sa ludia urceny v raid grupe niekedy nedostanu na raid ( dokonca aj v R1 ). Cim skor to bude mozne si o tom musia pohovorit Xko, Parkir a Myrthy ako zadelit ludi pretoze stale sa tu mixuju ludia Rx do Ry a to uz ludi zacina stvat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





R2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: R2   R2 Empty

Návrat hore Goto down
 
R2
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Novinky-
Prejdi na: