Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPokemaster- rogue, opravená přihláška 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pokemaster- rogue, opravená přihláška

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Pokemaster




Počet príspevkov : 4
Join date : 27.01.2010

Pokemaster- rogue, opravená přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Pokemaster- rogue, opravená přihláška   Pokemaster- rogue, opravená přihláška EmptySt január 27, 2010 2:01 pm

Informace o Vás
-jméno, věk, bydliště, zájmy, atp...

Jmenuju se Andrej, je mi 16 let a bydlím v Plzni.
Informace o Vaší postavě
nick, spec, offspec, professe, equip, wws, link na armory

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Pokemaster
Muj spec ted je assa, ale u bossu kde je to treba chci prehazovat spec do combat. Profese mám mining a inscription(skilluju, nejsou kytky v AH).
EQ mám zatím jen z HC a emblému(229 ilvl), požadované dps by neměl být problém dát, pokud budou buffy(nejvíc mi dáva enha šaman).
Pokud vadí enchant na chestce a gem v ramenách, není problém změnit. Berserking dám až na lepší zbraně(Frozen Halls HC, ToC 10+)
Vaše UI
-Screenshot vášej hracej plochy
Sice nevím, k čemu to chcete, ale budiž:
http://megaupload.cz/images/1iEui.jpg
Vaše historie ve WoW-
-Vaše zkušenosti s raidy, jak dlouho hrajete, Vaše předchozí guildy, atp
WoW na ofiku hraju cca pul roku, raidy který jsem prošel: naxx kromě military, ulduar krome vezaxe a yogga, Toc, Togc 3/5, icc 4/12
V guildách jsem byl zatím jen 2 levelovacích.
Proč zrovna my?
-uveďte, proč jste si vybrali právě nás a jestli Vám vyhovují naše raidovací časy
Váš GM mi odepsal na moje LF v trade chatu, raidovaací časy jsou v pohodě.
Proč zrovna vy?
-uveďte, jaký přínos pro nás budete
Chci vám pomoci svým dps, až naberu lepší eq, roguny by měli a dávájí největší dps.
Doplňující informace
-máte HW a net v pořádku? jste původní majitel postavy? máte možnost být na TS? máte mikrofon? chcete se pochlubit Vaším UI? znáte někoho u nás, kdo by Vás mohl doporučit? Tady máte prostor doplnit řadů věcí, které by mohly ještě ovlivnit pohled na Vás
HW a net jsou v pořádku, nepadá mi to. Jsem původní majitel účtu. Mám VT i TS, preferuju VT. VE vaší guildě nikoho neznám.
Návrat hore Goto down
neokrysis

neokrysis


Počet príspevkov : 22
Join date : 20.01.2010
Bydlisko : Žilina,SVK

Pokemaster- rogue, opravená přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokemaster- rogue, opravená přihláška   Pokemaster- rogue, opravená přihláška EmptySt január 27, 2010 2:05 pm

to je lepsie len si nemusel robit novy topic Smile inak som za........
Návrat hore Goto down
xko

xko


Počet príspevkov : 7
Join date : 22.01.2010
Age : 46

Pokemaster- rogue, opravená přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokemaster- rogue, opravená přihláška   Pokemaster- rogue, opravená přihláška EmptySt január 27, 2010 2:08 pm

neokrysis napísal:
to je lepsie len si nemusel robit novy topic Smile inak som za........

aj ja suhlasim takze w/xko
Návrat hore Goto down
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

Pokemaster- rogue, opravená přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokemaster- rogue, opravená přihláška   Pokemaster- rogue, opravená přihláška EmptySt január 27, 2010 2:48 pm

len doplnim k tomu screenshotu hracej plochy ze je to fakt blbost podla mna tiez a mohlo by sa to zmazat Very Happy to uz skor screen dpska a nie toto...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pokemaster- rogue, opravená přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokemaster- rogue, opravená přihláška   Pokemaster- rogue, opravená přihláška Empty

Návrat hore Goto down
 
Pokemaster- rogue, opravená přihláška
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska
» Přihláška
» Vzorová přihláška
» prihlaska do guildy
» tauren Rogue

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Veřejné přihlášky-
Prejdi na: