Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovTři přihlášky najednou 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Tři přihlášky najednou

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
twentyzero




Počet príspevkov : 1
Join date : 20.02.2010

Tři přihlášky najednou Empty
OdoslaťPredmet: Tři přihlášky najednou   Tři přihlášky najednou EmptySo február 20, 2010 10:48 pm

Ahoj, po delší době rozhodování jsme se rozhodli, že k vám podáme rovnou tři přihlášky. Hodim je do jednoho topicu, ať to tu nespamujem.

Twentyzero
Je mě 18 let, bydlim nedaleko Plzně a moje zájmy jsou: Sport (speciálně fotbal, florbal), návštěva putik s kamarády, čtení knížek a samozřejmě hraní WOW

Moje postava se jmenuje Twentyzero, je to elf druid s primárně resto a teď i balance talenty. Profese mám herbalism a alchemii (Oboje 450) .
Equip mám co se dá z HC za triumfy získat + back za frosty a příští týden bych měl mít i waist. Navíc mam ještě mace z battered hiltu.
Stále ale mám pvp boty. Nicméně si je snad nechám v blízké době craftnout.
Dále ještě stále nemam všechny enchanty, protože nejsou surky, ale to je taky jen otázka času.
Co se týče balance equipu, tak tam nemám ani gemy, čili je třeba dofarmit případně koupit. DPS točim okolo těch 4K na single target, ovšem problém je, ještě v hitu apod.

Wow hraju asi 4 roky s přestávkami. Nicméně jsem hrával na free serverech. Zkušenosti mám spíš s 70 lvl raidy než těmi novými, ale nemám problém se učit taktiky. Hlavní nedostatky mam asi v ICC kde jsem byl jen farmit repku. Ostatní raidy už poměrně znam až na Ulduar po 4 bossech (znám teorii) a na TOC final bosse.

Tuhle guildu jsme si vybrali, protože chceme chodit pravidelně raidy a nejlépe se podívat na všechny bosse.
Odcházíme z guildy League of killers, kde jsme se snažili nabírat lidi, skládat raidy, ale odezva nebyla nic moc, takže občas byl problém ten 10 man složit.
Co se týče Raidovacích časů mě vyhovuje tak 19:00-23:00. Záleží jaký den.

Přínosu pro guildu: Myslim, že už mám nějaké zkušenosti s wow dokážu improvizovat, nebojím se wipovat dlouhou dobu a vždy jdu rád na raid.

Co se týče mého HW a netu, tak nemám problém ani s 25 man raidy. Dříve jsem občas dostal DC při nahrávání instance nebo podobně, ale to už odeznělo. Jinak vnt je pro mě samozřejmostí (mikrák mám a nebojím se ho použít xD) a to nejen na raidy, ale i ten všeobecný pokec atd.

Armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Twentyzero

Nightly
Je mě 20 let, bydlim momentálně v Brně na koleji a zájmy jsou fantasy knížky a sport.

Postavu mam human locka s affli/destro pve talenty. Profese tailoring a enchanting. Equip je za triumfy + battered hilt meč, ale zatím k němu chybí offhand z HoRu nicméně se farmí se každý den Smile.
4K dps můžu myslim garantovat.

Co se týče zkušeností s wow, tak jsem na tom podobně jako twenty. Většinou, jsme hráli ve stejnou dobu na stejném serveru.
Raidovací čas je ideální od 19:00 do noci xD.

Přínos pro guildu, je taky podobný jako u twentyho. Navíc mám dva alty, takže můžu v případě potřeby rlgnout. Jedná se o DK a resto shamana. (Dk ovšem není moc equiplej.)

Net a HW mam ok, vnt můžu poslouchat, mikrák taky je, ale zatím se nám nepodařilo rozchodit na VNT. Snad v blízké době.

Armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Nightly

Nénarin
Mě je taky 18, bydlím pár kiláků od Twentyho. Ze zájmů bych uved fantasy knížky, trocha programování (zatím předevšim pokusy Very Happy ), a hlavně hraní WoW.

Postavu tu mám arcane mage s minningem a engineringem. Equip mam myslím to nejlepší co se dá sehnat mimo raid (Také včetně battered hilt meče) až na boty, který bych si chtěl do budoucna nechat craftnout.
Burst dps je tak 6,5K ovšem mana pool není bezednej, a proto to není na moc dlouhý bosse. Troufam si tvrdit, že udržitelný dps je okolo 4,5K.

Wow hraju zatim jenom půl roku, ale myslim, že se učim rychle. V moc raidech sem se zatím moc neohřál, protože v žádný guildě se neobjevila stabilní raidovací grupa, nebo aspoň dostatek lidí s equipem. Taktiky znam dobře na ToC, kousek Naxxu, pár bossů v Ulduaru a VoA. Ale nedělá mi problém si taktiky najít, přečíst a hlavně se podle nich pak chovat.

Důvod proč chci do vaší guildy už napsal Twenty. Já bych ještě přidal důvod naučit se líp hrát arcane mága od lidí co s nim mají víc zkušeností než já.

Raid time je ideální od 19:00 až tak do 2:00, nebo až začnou slabší kusy odpadat Razz.

Bohužel problém je s HW. Mam sice v plánu pořídit si PC ale zatim hraju na NTB. To sice stačí na 10 man raidy, ale při 25man už je znát že nestíhá, i přesto se ale dá 25man raid jít. S netem problémy naštěstí nejsou takže by se raidy měly obejít bez DC.

Armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=N%C3%A9narin
Návrat hore Goto down
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

Tři přihlášky najednou Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tři přihlášky najednou   Tři přihlášky najednou EmptyNe február 21, 2010 10:02 am

no myslim ze nabrat, twentyzero podla mna zbytocne socketovat cisto haste, skor by sa oplatilo dat myslim 12SP+10 haste ale to moj nazor Very Happy inac EQ nie je zasa najlepsi ale ani najhorsi , na icc25 asi este nemate si myslim, ale do takeho tocu25 + 10 icc urcite by sa dalo ist nieco dobrat atd. prihlaska konecne nejaka pekna, nemusim ani armory davat konecne Very Happy
takze pre mna za
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

Tři přihlášky najednou Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tři přihlášky najednou   Tři přihlášky najednou EmptyPo február 22, 2010 1:15 am

No za mna za tiez magov nemame teraz okrem artenisa. ale ako prihlaska pekna len dorobit tie enchanty a prerobit gemy.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Magnum

Magnum


Počet príspevkov : 18
Join date : 21.11.2009

Tři přihlášky najednou Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tři přihlášky najednou   Tři přihlášky najednou EmptySt február 24, 2010 4:11 pm

No jsem za kvuli classam,ale jak tak koukam ,tak moc sve classy neovladate,viz gemy atd ...
Ale jinak ZA
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tři přihlášky najednou Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tři přihlášky najednou   Tři přihlášky najednou Empty

Návrat hore Goto down
 
Tři přihlášky najednou
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Veřejné přihlášky-
Prejdi na: