Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHoly Paladin 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Holy Paladin

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Dasík (d
Anonymný




Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Holy Paladin   Holy Paladin EmptyŠt november 26, 2009 4:50 pm

Čaute , z mnohýma se známe , ale ti co mě neznají tak muj byvaly nick je Dasík tedkom mam nick Diamond ale použivejte dasík dík . Takže na jednu stranu bych se chtěl prvně omluvit za události ktere sem spáchal v minulosti v guildě runaway/mighty eagles , mrzí mě to ale takovou hloupost bych už v životě neudělal ... Transfernul sem k hordě protože sem chtěl zkusit jake to tam je a zjistil sem že to tam je na Pi**,fakt strašně zlééé ! žadny kolektiv nic , a samy kok***Very Happy.. pardon ... A jediné kamarády co sem kdy ve wowecku měl byli práve lidi z mighty eagles(runaway) ... Tedkom k mojemu charu . je to čerstvoučka 80ka holy paladin , odkaz na armory , mam i dual spec na retri ale equipy zatím suck . Profky mam téměř vyskilovane :)445 BS a 450 Mining.. Zkušenosti z raidením , Nax 10-25 ,eoe 10-25 ,Onyx 10-25 , Voa10-25, ulduar pár bosíku , a v toc hc sem byl jednou na anub araka toŤ vše co znám , vím že většina vás bude proti tomu aby ste mě vzali ale slibuju že už se podobné věci nebuodou opakovat a budu aktivní a všecko kolem toho ...Na vt můžu byt kdy chci ts to samé .. Jinak moje pravé jméno je Vojta Dorda a jsem z Třince je mi 16 let (1993)
Dík za ochotu , tedkom to je na vás , zatím Čus
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin   Holy Paladin EmptyŠt november 26, 2009 5:20 pm

Ok som pre Holy palatov moc nemame aktivnych teda az na jedneho retri asi nie. No zatial bez equipu farmit asi hccka.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Locruss




Počet príspevkov : 7
Join date : 20.01.2010

Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin   Holy Paladin EmptyPo február 01, 2010 9:31 pm

tiez by som bol za ako len preto ze ta poznam a spravil si vela sprostosti ale viem ze si kvalitny hrac tesim sa na /w v Hre
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin   Holy Paladin EmptyPo február 01, 2010 10:12 pm

Št 26 november 2009 - 16:50. Možno píšeš neskoro Very Happy.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Sponsored content





Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holy Paladin   Holy Paladin Empty

Návrat hore Goto down
 
Holy Paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Veřejné přihlášky-
Prejdi na: