Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Domovraidovací dny a časy 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 raidovací dny a časy

Goto down 
+5
neokrysis
Amadorko
Radaya
Hrdz
Babulka
9 posters
AutorSpráva
myrthy
Anonymný




raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 2:03 pm

něco sem četl o době raidů.ale skusím to tak nějak dát dohromady

podle mě je třeba aby si lidi zvolili kdy jaký raid chcou jít a pak je dobré si určit nějakou dobu kdy můžou a kdy se tomu chcou věnovat a jak dlouho

můj návrh je takový

středa - 10 man raid - čas nechám na domluvě raid lídra a jeho týmu

čtvrtek - 25 man raid - invite 18.45-19.00, doprava do raidu,buffy,19.10 pull trashe,předpokládaný konec 22.30-23.00 max

pátek - volno - čas pro manželky,děti,přítelkyně,kamarády,chlastačky atd(možnost jednotlivých raid lídrů a jejich týmů po domluvě samo jít svou desinu)

sobota - asi volno nebo 25 man raid - čas 19.45-20.00,doprava,buffy,20.10 pull trashe,předpokládaný konec 24.00 - 01.00

neděle - 25 man raid - invite 18.45-19.00,doprava,buffy,pull trashe 19.10,předpokládaný konec 22.30 - 23.00 max

pondělí - 10 man raid - čas nechám na domluvě raid lídra a jeho týmu

úterý - dodělávky toho co se nestihlo na 10 man i 25 man,weekly raidy atd dle situaci a stavu rozjetých raidů před novým save


toto je muj návrh,jak bych si to zhruba představoval já
prosím do tohoto topicu se všichni vyjádřete jak to vidíte vy a jak můžete,vaše návrhy,přípomínky a dotazy pište sem at to všeci vidi a můžou na to taky reagovat

děkuji myrthy
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 2:34 pm

Na toto som chcel vytvorit anketu.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Hrdz

Hrdz


Počet príspevkov : 11
Join date : 21.11.2009
Age : 34
Bydlisko : Slovenko :)

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 3:36 pm

idealne by bolo spojit tento topic s tym od radayi ´´prostor k vyjadreni´´ pretoze tam sa tiez rozobera cas raidovania, a k tvojmu navrhu nwm co dodat myrthy, bolo by to idealne tak ako si to napisal, len to samozrejme zalezi od ostatnych
Návrat hore Goto down
Radaya

Radaya


Počet príspevkov : 15
Join date : 24.01.2010
Age : 34
Bydlisko : Lišov, u Českých Budějovic

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 4:36 pm

jelikož to myrthy napsal mnohem líp jak já stím že to i rozepsal tak stím souhlasím a muj topic klidně smažte a ostatní necht to píšou sem at to nemáme rozdělené
Návrat hore Goto down
Radaya

Radaya


Počet príspevkov : 15
Join date : 24.01.2010
Age : 34
Bydlisko : Lišov, u Českých Budějovic

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 4:44 pm

jinak souhlasím stima časama co napsal myrhy též mi to tak vyhovuje
Návrat hore Goto down
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 4:48 pm

no tak ja od pondelka mozem bohuzial len do 22.00 na dobu neurcitu,a zrovna piatky soboty budem moct do noci cize men to nevyhovuje Very Happy neviem preco sa nemoze zacat napr. o 18tej,nemyslim ze by malo vela ludi s tym problem,ale sak uvidime Very Happy ale tak zalezi na vas potom ci budem moct ist do tej 22.00 a koncit alebo nebudem chodit vobec potom proste.
Návrat hore Goto down
Radaya

Radaya


Počet príspevkov : 15
Join date : 24.01.2010
Age : 34
Bydlisko : Lišov, u Českých Budějovic

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 4:54 pm

ono kdyby jme začali v tu středu 10 ty pujdou hned a ve čtvrtek budou všichni připraveni tak by se to mělo složit na na zbytek podle času ale nebylo by to špatné udělat středu a čtvrtek jako hlavný raidy by se šli tím myslím icc ale ne všem to tak muže vyhovovat takže uvidíme
Návrat hore Goto down
neokrysis

neokrysis


Počet príspevkov : 22
Join date : 20.01.2010
Bydlisko : Žilina,SVK

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 7:19 pm

moj navrh : streda : 25 raid farma instancie po progresovaneho bossa 18.30 - ..,..
stvrtok: 10 raidy / cas zalezi na dohode samotnych 10
piatok : volny den....
sobota : 10 raidy - pokracovania
nedela : 25 raid progres - 15.30 - 00.00
pondelok: volny den / progres (podla dohody a chuti)
utorok: skladanie raidov pre tych co nestihly + dochadzanie savou.....
Návrat hore Goto down
Firegodness




Počet príspevkov : 1
Join date : 26.01.2010

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyUt január 26, 2010 7:45 pm

já můžu raidovat přes týden od 19 do 02 a a přes víkend kdykoli
Návrat hore Goto down
myrthy




Počet príspevkov : 10
Join date : 27.01.2010

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptySt január 27, 2010 12:45 pm

Amador napísal:
no tak ja od pondelka mozem bohuzial len do 22.00 na dobu neurcitu,a zrovna piatky soboty budem moct do noci cize men to nevyhovuje Very Happy neviem preco sa nemoze zacat napr. o 18tej,nemyslim ze by malo vela ludi s tym problem,ale sak uvidime Very Happy ale tak zalezi na vas potom ci budem moct ist do tej 22.00 a koncit alebo nebudem chodit vobec potom proste.

já v tom nevidím problém že musíš končit ve 22.00 a nevidím problém ani začínat v 18.00,pokud většina v ten času tu bude ready na raid,psal sem jen orientační časy aby se lidi vyjádřili
Návrat hore Goto down
myrthy




Počet príspevkov : 10
Join date : 27.01.2010

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptySt január 27, 2010 12:50 pm

neokrysis napísal:
moj navrh : streda : 25 raid farma instancie po progresovaneho bossa 18.30 - ..,..
stvrtok: 10 raidy / cas zalezi na dohode samotnych 10
piatok : volny den....
sobota : 10 raidy - pokracovania
nedela : 25 raid progres - 15.30 - 00.00
pondelok: volny den / progres (podla dohody a chuti)
utorok: skladanie raidov pre tych co nestihly + dochadzanie savou.....

čus,já schválně napsal na středu desiny a čtvrtek 25 z toho důvodu že většina guild se cpe ve středu právě do 25 a já tím chtěl zamezit lagům v raidu,
přece jen si myslím že v tý desině to nebude tolik lagovat jak v 25 a v podstatě to na věci nic nemění že se pujde oboje,jak 10 tak 25.
zbytek je v podstatě stejný jako u mě s tím že časy jsou trošku jiný,ale ne každý ho má tolik a proto by bylo super aby se co nejvíc lidí vyjádřilo kdy a kolik času mají
Návrat hore Goto down
Guyderains




Počet príspevkov : 1
Join date : 26.01.2010

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyŠt január 28, 2010 5:30 pm

Mě je to jedno. Když budu mít čas, půjdu když nebudu, tak nepůjdu.
Návrat hore Goto down
Duffman




Počet príspevkov : 2
Join date : 28.01.2010

raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy EmptyPi január 29, 2010 4:41 pm

ja mozem tak 17,00 az 22,30.....aby som nebol unaveny v skole
Návrat hore Goto down
Sponsored content





raidovací dny a časy Empty
OdoslaťPredmet: Re: raidovací dny a časy   raidovací dny a časy Empty

Návrat hore Goto down
 
raidovací dny a časy
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Novinky-
Prejdi na: