Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovEclïpse, balance druid 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Eclïpse, balance druid

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Eclïpse
Anonymný




Eclïpse, balance druid Empty
OdoslaťPredmet: Eclïpse, balance druid   Eclïpse, balance druid EmptySt január 27, 2010 9:23 pm

Informace o Vás
-Radek Hradil, 20let, Ostrava, zájmy:tak wow,přítelkyně,škola a těším se na léto Wink

Informace o Vaší postavě
Eclïpse, balance, resto, jwc, gs 4290 ale pořád mám co farmit z randomu,

-Screenshot

historie
-v preWoTLK jsem odchodil všechny raidy kromě BT a výše a teďka jsem videl část ulduaru a přestal jsem hrát(peníze a čas chyběl), hraju už od patche 1.4 a guildy jsi pamatuju dvě MYTH a Mosstroopers

Proč zrovna my?
-nehledal jsem podle známosti jména nebo tak, prostě tohle byla první guilda která raiduje a nabírá nové členy, o tom že jsem si vybral správně se doufám presvedčím časem Wink

Proč zrovna vy?
-sem poslušný voják který plní rozkazy a jsem schopný i improvizace . Nebojím se pokecat po ventrilu, raid ve kterém je úplné ticho je o ničem;)

Doplňující informace
-net spolehlivý, HW rychlý, ts/vent/skype jsem pro všechno. známé u vás nemám
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

Eclïpse, balance druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eclïpse, balance druid   Eclïpse, balance druid EmptySt január 27, 2010 9:44 pm

No myslim si ze by si si mal spravit ten equip a enchanty ci gemy. Inak to nieje az take zle vyzeras celkom schopne.S tou prihlaskou si sa moc nepotrapil co Smile. Ale za mna ak si to dorobis pre.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

Eclïpse, balance druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eclïpse, balance druid   Eclïpse, balance druid EmptySt január 27, 2010 10:24 pm

tak,aspon link na armory si mohol hodit ze ,tak prilozim ja Very Happy

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Ecl%C3%AFpse

Equip nic moc no,aj ked mas 80 lvl 16 dni,ja som na altovi za 3 dni zohnal lepsi ,ale to je jedno Very Happy kvoli casu atd chapem.

Talenty su OK, namiesto glyphu na starfire by mozno bol lepsi starfall,ale to neni nejaka chyba Very Happy

gemy enchanty davas dobre na veci co si to zasluzia Very Happy + pridat na legy. Balance druidov mame asi len jednoho dobreho aktivneho, takze pre mna ano. Ale na raid sa zrejme hned nedostanes, tym myslim icc25 , na 10ku by si sa nejakou grupou mohol dostat,+ toc 10/25 by si sa dostal zrejme.
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

Eclïpse, balance druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eclïpse, balance druid   Eclïpse, balance druid EmptyŠt január 28, 2010 3:20 pm

Napis si o inv.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

Eclïpse, balance druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eclïpse, balance druid   Eclïpse, balance druid EmptyŠt január 28, 2010 4:10 pm

uz sme ho davno s hrdzom pozreli na panakovi a prijali Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Eclïpse, balance druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Eclïpse, balance druid   Eclïpse, balance druid Empty

Návrat hore Goto down
 
Eclïpse, balance druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Veřejné přihlášky-
Prejdi na: