Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovVault of Archavon 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vault of Archavon

Goto down 
+2
Amadorko
Babulka
6 posters
AutorSpráva
Levram
Anonymný




Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Vault of Archavon   Vault of Archavon EmptyPi január 29, 2010 5:53 pm

Můj návrh je aby se VoA 25tka zavedla jako raidovací dung. V praxy by to znamenalo, že by raidy byly posunuty na čas po WGčku, což by bylo posunutí tušim o 15 minut. Pokud by šla guilda do WG, tušim že by to mělo vysokou šanci na výhru + když už nic sou to honory například na gemy. Myslim že výhody by to mělo, gear tam padá slušný + i frosty budou. Gear by se mohl dělit pve za klasiký DkP system a o pvp by mohl být roll. Teď už jen co vy na to?
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vault of Archavon   Vault of Archavon EmptyPi január 29, 2010 6:07 pm

Ja som za ale aj pvp by som delil za epcka Smile
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vault of Archavon   Vault of Archavon EmptyPi január 29, 2010 6:25 pm

levrame sa zaregistuj pekne a potom mozme riesit tvoj navrh Very Happy ...ma to nejake tie muchy, ale mohlo by sa to nejako spravit
Návrat hore Goto down
Hrdz

Hrdz


Počet príspevkov : 11
Join date : 21.11.2009
Age : 34
Bydlisko : Slovenko :)

Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vault of Archavon   Vault of Archavon EmptyPi január 29, 2010 8:11 pm

ja som za hlavne teraz sa mi nejake honnory hodia na gemy ked som si za triumfy pokupoval gear na altikov Smile
Návrat hore Goto down
Sabhaku




Počet príspevkov : 3
Join date : 23.01.2010

Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vault of Archavon   Vault of Archavon EmptyPi február 05, 2010 3:11 pm

Suhlasim s Levramom
Návrat hore Goto down
xko

xko


Počet príspevkov : 7
Join date : 22.01.2010
Age : 46

Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vault of Archavon   Vault of Archavon EmptyPi február 05, 2010 4:14 pm

Levram napísal:
Můj návrh je aby se VoA 25tka zavedla jako raidovací dung. V praxy by to znamenalo, že by raidy byly posunuty na čas po WGčku, což by bylo posunutí tušim o 15 minut. Pokud by šla guilda do WG, tušim že by to mělo vysokou šanci na výhru + když už nic sou to honory například na gemy. Myslim že výhody by to mělo, gear tam padá slušný + i frosty budou. Gear by se mohl dělit pve za klasiký DkP system a o pvp by mohl být roll. Teď už jen co vy na to?


tiez som za :DDD
Basketball lol!
Návrat hore Goto down
Nutt

Nutt


Počet príspevkov : 11
Join date : 28.01.2010

Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vault of Archavon   Vault of Archavon EmptyUt február 09, 2010 9:26 pm

taky myslim ze je to supr napad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vault of Archavon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vault of Archavon   Vault of Archavon Empty

Návrat hore Goto down
 
Vault of Archavon
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Novinky-
Prejdi na: