Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Domov!!! Guildovní sraz !!! 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 !!! Guildovní sraz !!!

Goto down 
+2
Kokinko
Karaburgut
6 posters
AutorSpráva
Karaburgut




Počet príspevkov : 2
Join date : 06.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptySo január 30, 2010 7:41 pm

Někteří z Vás mne neznají vůbec, jiní pouze z Guild chatu a pár jedinců i z dřívějších let. Nerad bych se zde pouštěl do nějaké rozsáhlé nostalgické slohové práce. Tudíž ve zkratce. WoW s několika pauzami hraji již přes 4 roky. Začal jsem tím, že jsem se hned zezačátku poznal s pár lidmi a s nimi založil dnes již neexistující guildu Iceworld Legends, která se po nějakých letech rozpadla a nově vznikla guilda R.E.S.E.T. Bohužel po mé poslední pauze jsem zjistil, že ani tato nepřežila. A po pár neúspěšných pokusech jsem pár spolubojovníků "z mládí" našel zde u Vás. Ale nyní to nejdůležitější, vždy pro nás (zdravé jádro) bylo důležité utužovat vztahy na sociální úrovni. Proto jsme poměrně často organizovali guildovní srazy. Jsem připraven zavést tyto akce i zde, pokud bude alespoň nějaký zájem. Samozřejmě nemám tušení, zda už tuto činnost někdo neprovádí. Takže nyní je míč na Vaší straně hřiště, vyjádřete se prosím a já vše zorganizuji.

Buďte dobří a rozviňte svůj klid...
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyNe január 31, 2010 8:30 pm

mno ikdyz nejsem jadrem guild y jsem tam jen kratce(stejne jako ty) srazky byli vzdy mou srdecni zalezitosti takze jestli mohu vyjadrit svuj nazor jsem rozhodne za:D
takze snad treba nekdy juuuhuu vas poznam i jinak nez na guild chatu a raidu:P
Návrat hore Goto down
Karaburgut




Počet príspevkov : 2
Join date : 06.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyNe január 31, 2010 9:49 pm

Kokinko napísal:
mno ikdyz nejsem jadrem guild y jsem tam jen kratce(stejne jako ty) srazky byli vzdy mou srdecni zalezitosti takze jestli mohu vyjadrit svuj nazor jsem rozhodne za:D
takze snad treba nekdy juuuhuu vas poznam i jinak nez na guild chatu a raidu:P

Inu, kdyby nikdo nechtel, tak nas par "starochu", se muzeme klidanko sejit i tak... Prferuji Brno ;o)
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPo február 01, 2010 6:50 pm

mno tak me je to jedno do Praglu jezdim casto a v Brne chodim do ustavu...takze kdyz lenosi nebudou chtit zajdem na kafco:-)
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPo marec 01, 2010 11:13 pm

Brno Smile)

--tak sup, organizujte
Návrat hore Goto down
Locruss




Počet príspevkov : 7
Join date : 20.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 05, 2010 4:06 pm

skusil by som organizovat nejaky zraz az na leto vtedy maju skoro vsetci volno su prazdniny urcite si niekto najde 1-2 dni an par zavyslakov z Mighty Eagles co vy na to skusime nieco podniknut ? zatial sme iiste miesta zrazu a datumy pokial by bolo mozne rad by som vas spoznal
vas Locruss
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 05, 2010 5:52 pm

Mno, ja myslim, ze je jedno, na kdy se to zorganizuje. O prazdinach zas ma hodne lidi nejaky plan, takze to vyjde nastejno, ne-li hur.

Me by hlavne zajimalo, jestli je nekdo schopen treba popr nekoho ubytovat (o me mi nejde Smile
Návrat hore Goto down
Krobinka




Počet príspevkov : 16
Join date : 24.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPo marec 08, 2010 1:38 pm

Brno
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyUt marec 09, 2010 10:03 am

A co takhle minisraz 13.3.2010 (tato sobota) v Brne ?? Kdo by sel?
Návrat hore Goto down
myrthy




Počet príspevkov : 10
Join date : 27.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyUt marec 09, 2010 11:02 am

sraz je určo fajn a já sem pro.několikrát sem ho sám organizoval a byl sem zhruba na 15 srazech s partou lidí se kterýma sem hrál online hry.je to bezva když ty lidi poznáš aji z jiné stránky než jen za kompem.
co se týče termínu tak ze škusenosti vím že prázdniny nejsou moc dobrý páč studenti většinou brigády,dovolený atd a většinou jen málo lidí by mohlo.
bud by to chtělo ještě někdy v dubnu,snad už bude jakž takž teplo a sehnat něco na přespání páč spacák asi v tý době ještě nehrozí nebo možná těsně před prázdninama kdy už je po zkouškovým nebo potom tak v září což většinou byl nejlepší termín :-)
ale jinak v podstatě mě je to jedno,se přizpůsobím a naplanuju si volno kdy potřebuju a dojedu v podstatě taky kamkoliv.
Návrat hore Goto down
Krobinka




Počet príspevkov : 16
Join date : 24.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyUt marec 09, 2010 12:33 pm

Brnaci, sup, tuto sobotu srazik, co vy na to?? jen tak pokec, par piv, nic velkyho, sup sup, piste si o inv, at to muze Seejay slozit... SmileSmile
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyŠt marec 11, 2010 10:47 pm

ikdyz jiz nejsme v me rada bych se urcite zucastnila xD tak jetsli jste za xD
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 12, 2010 6:41 am

Oki, tak o minisraz by snad zajem byl, takze ho v tom Brne udelame. Nicmene tuto sobotu to uz moc efektivne nestihnem. Udelame to pristi sobotu 20.03.2010, Info snad pujde dat do G-info.
Kokinko je vitana Smile
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 12, 2010 6:58 am

bezva,uz se na vas tesim xD jen 20 budu moct jen nejak do vecernich hodin protoze jsem slibila ze pujdu s kamaradkou na disku.....a nbeo muzete jit pak s nama xD
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 12, 2010 7:15 am

jasan xD
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 12, 2010 7:59 am

Super :-) úz se fakt moc tesim a nistak kdo vsecko ma v planu jit ? ja jen ze pokud se o tom bavite v guilde tak to asi nijak nezjistim :/
Návrat hore Goto down
Krobinka




Počet príspevkov : 16
Join date : 24.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 12, 2010 11:33 am

ne, v guilde nic zatim neprobehlo, jen tady na forku. Na velkou ucast to nevidim, ale uvidime, co splasime na pristi vikend.. Smile
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 12, 2010 1:41 pm

No nistak pujdem an pivko ve trech no xD
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptyPi marec 19, 2010 9:48 pm

No, vypada to, ze nakonec vseci odrekli. Kokinko, co ty? Ideme? (jen ve trech, pivo, pokec a trada) (seejay's phone -> 776 629 137)
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptySo marec 20, 2010 7:37 am

hmmm telefonek tu nemas....a mam bouhzel deti a jdeme na celej den na prochazku ale vecer jdu s kamaradkou na tu disku takze pokud by jste dojeli do slavkova muzeme zaparit:D a myslim to jako vazne.....ale evim jestli si to jeste prectes nistak.....776711314
Návrat hore Goto down
Krobinka




Počet príspevkov : 16
Join date : 24.01.2010

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptySo marec 20, 2010 11:03 am

takze nic... Sad
Návrat hore Goto down
Kokinko




Počet príspevkov : 15
Join date : 21.01.2010
Age : 31
Bydlisko : Slavkov

!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! EmptySo marec 20, 2010 5:56 pm

a co pristi sobotu??Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





!!! Guildovní sraz !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: !!! Guildovní sraz !!!   !!! Guildovní sraz !!! Empty

Návrat hore Goto down
 
!!! Guildovní sraz !!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Novinky-
Prejdi na: