Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Domovarcane mage 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 arcane mage

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Danjac
Anonymný




arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: arcane mage   arcane mage EmptySo február 13, 2010 9:50 pm

Informace o Vás
Roman Popp bydlím ve Znojmě zájmy WOW a stolní tenis

Informace o Vaší postavě
Danjac,arcane, frost, tailor ench, equip, wws, link na armory

Vaše UI


Vaše historie ve WoW-
-nic moc jel jsem dřív pvp na shamanovi ale rychle se učím a taktky m nedělají problém hraju asi tak rok spůlroční přetávkou
Proč zrovna my?
-můj kamarád hamick zde je a daří se mu tak jsem chtěl tuto guildu zkusit a raid time mi taky docely vyhovuje:-)

Proč zrovna vy?
-doufám že dobré DPS

Doplňující informace
-HW a net v pořádku jste původní majitel postavy?ano máte možnost být na TS?ano máte mikrofon?ano ,znám jen hamicka
Návrat hore Goto down
Amadorko

Amadorko


Počet príspevkov : 42
Join date : 21.11.2009

arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: arcane mage   arcane mage EmptyNe február 14, 2010 2:58 pm

prihlasku trosku divna Very Happy nvm preco nevie nitko hodit link na armory ze to musim ja davat Very Happy

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Danjac

EQ nic moc pve/pvp. Zda sa ze encahnty moc neuznavas Very Happy minimalne ta chestka,wristy topanky a aj plast by mali mat enchant, o gemoch radsej ani nebudem pisat Very Happy + diera v opasku chyba.. gem v headke na 16 spirit???! a gemovat cisto haste je tiez blbost je lepsie do zlteho dat 12 SP+10 haste resp. negemovat za kazdu cenu aby bol socket bonus...

glyphy OK,a k talentom... vobec nechapem naco ti je ARCANE STABILITY, pre zmenu nemas arcane empowerement co je nutnost, a dat radsej nejaky este do student of the mind.
Takze za mna skor nie,ale kedze si kamarat hamicka tak ta skusit mozme ale pokial si neporobis enchanty a gemy poriadne aspon na veci co si to zasluzia,aj ked dnes je to zadarmo prakticky si spravit... tak napr. do icc25 tazko dostanes... Very Happy ale to moj nazor nech si babulak rozhodne Very Happy
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: arcane mage   arcane mage EmptyNe február 14, 2010 7:50 pm

Ja som za ale prv by som si spravil tie talenty epicke gemy a full enchanty a potom si mozes napisat o prijatie.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
Sponsored content





arcane mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: arcane mage   arcane mage Empty

Návrat hore Goto down
 
arcane mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Veřejné přihlášky-
Prejdi na: