Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovAzkazara DK (unholy-dps, frost tank) 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Azkazara DK (unholy-dps, frost tank)

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Azkazara
Anonymný




Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) Empty
OdoslaťPredmet: Azkazara DK (unholy-dps, frost tank)   Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) EmptyPo február 22, 2010 10:10 pm

Jmenuji se Tomáš je mi 21, bydlim kousek od Zlina ve meste Uherske Hradiste. ( zajmy... snowboard,baby,akce ale taky tadle navykova hra wow )

O postave.. nick Azkazara spec (unholy-dps, frost tank) zatim gear tak na stejne urovni hc item lvl 232 a vendor 245 Smile
Neda se rict co je ms ci offs podle potreby. ale stale farmim a vylepsuju se v ramci moznosti.
LInk :
profese: mining a zacinam valit enchanting k vuli prstenum na enchanty.

UL : tak jednoduse jen rozhazane addony.. ( dbm,x-perl,Bartender4,Omen,recount a nejaky blbovinky na CD runy loot ah apod )

Moje historie ve WoW tak zacinal jsem uz na obyc wow a free serverech potom tbc na narniasu pozdeji valhala raidy jako kara,grul apod...
tak pred rokem ofik expeni potom guilda Lost In Time kde jsem zacinal raidovat naxx 10 pozdeji 25tka , voa, os... az k Ulduaru po bosse aurora ci
jak se ta baba s kockou jmenovala xD potom nastal nejaky problem a prestal jsem hrat na pul roku wowko ted jsem se vratil a je to nekde uplne jinde
zkusenosti zatim jen co jsem byl s randomem toc 25 dostali sme se k freyam tam uz dal ne. takze tak nejak v patche 3.3.0 je to velka bida.

Vas jsem si vybral zcela nahodne nekam bych se rad zaradil a spratelil Wink nedavno jsem videl jak prave clen Xko psal ze nabirate nove lidi tak to zkousim Smile

HW neni problem a net drzak upc taky nebyl zatim problem xD
Puvodni majitel postavy jsem a jeste mam 80 druida resto/balance ale hodne low eq epik 200 item lvl xD
TS nemam preferovali jsme ventrilo ale TS neni problem a pokud ho vase guild pouziva je samozrejmosti Smile sluchatka mirkrofon ano!
Návrat hore Goto down
Babulka
Zástupca GM
Babulka


Počet príspevkov : 48
Join date : 20.11.2009

Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Azkazara DK (unholy-dps, frost tank)   Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) EmptyUt február 23, 2010 6:41 pm

To sa celkom da len neviem co je tvoj main spec. Co sa tyka unholy niesom moc vzdelany v ohlade dk ale dava to dps tvoj link som nejak nepostrehol Smile. kazdopadne 2k achievmentov sa mi nezda moc ale budis. Ako toto musi posudit blizsie xko. Ked tak si s nom popis v hre. Ale ako nove dk by mi nevadi aj tak ich nemame okrem xka nikoho co chodi na 25tky a jeho skill a dps stoji za nieco.
Návrat hore Goto down
https://mightyeagles.slovakforum.net
neokrysis

neokrysis


Počet príspevkov : 22
Join date : 20.01.2010
Bydlisko : Žilina,SVK

Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Azkazara DK (unholy-dps, frost tank)   Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) EmptyUt február 23, 2010 8:33 pm

njn DK tank by sa kurna hodil.........
Návrat hore Goto down
Magnum

Magnum


Počet príspevkov : 18
Join date : 21.11.2009

Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Azkazara DK (unholy-dps, frost tank)   Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) EmptySt február 24, 2010 4:09 pm

Za A - Mame lutienii a za B - TOC25 ste se dostali k freyam ??? To je co proboha ?
No gear mas docela low na muj nazor a jestli mas zajem k nam,tak bys musel hodne zamakat.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Azkazara DK (unholy-dps, frost tank)   Azkazara DK (unholy-dps, frost tank) Empty

Návrat hore Goto down
 
Azkazara DK (unholy-dps, frost tank)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Veřejné přihlášky-
Prejdi na: