Mighty Eagles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovWIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! 21l29gpLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Magnum

Magnum


Počet príspevkov : 18
Join date : 21.11.2009

WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! Empty
OdoslaťPredmet: WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!   WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! EmptyPo marec 01, 2010 8:19 pm

Ahoj,tak tady je reseni,ktere alepson me pomohlo s input lagama ve ventrilu na WIN7!
1. musíte mít admin práva (control panel > user accounts > change user account control settings> objeví se Vám "hejblátko", stáhněte ho dolů, poté restart.

2. spodní lišta windows, vedle hodin máte ikonku repráčku: pravé myšítko a vybrat "Playback devices", nahoře v záložkách vybrat "Communications" a odškrtnout checkbox " Do nothing".

3. Spustit Ventrilo, poté ctrl+alt+del > spustit Task Managera. Nahoře v záložkách otevřít "Processes", pak právým na aplikaci "ventrilo" najeCt na "Set Priority" a vybrat "Real Time".
Důležitá věc, w7 se nelíbí, že mu cpete agresivní realtime nastavení aplikace, takže ji po KAŽDÉM Vašem ukončení této aplikace zase sníží (třeba na High), což je špatně. Změnit prioritu ventrila musíte manuálně při každém jeho opětovném spuštění..... nebojte, zvyknete si.

Shrnutí: body 1. a 2. nastavíte tzv. nastálo, bod 3. musíte provádět přesně jak jsem uvedl po každém spuštění vent.

Tady na fóru jsem se dočetl pár nepravd o win7, tak se je pokusím uvést na pravou míru.

1. mám rychlý net a ventrilo mi stejně pod w7 laguje, proč?
ad1. protože to není inet spojením, nedochází k žádné ztrátě packetů, ale dochazí k "lagům" mezi aplikací ventrilo a jádrem win7, win7 (pokud neučiníte kroky, které jsem uvedl výše) do běhu ventrila extérně zasahuje, snaží se upravovat jeho chod, proto opožděná mluva.

2. Win7 mi žere hodně paměti, zlaté xp...
největší omyl, ze kterého mi běhá mráz po zádech. Win7 má vyspělý management paměti, pokud mu poskytnete velkou operační paměť, dokáže s ní pracovat a to je samozřejmě správně. (xp byl programován v době standartu 64-128mb ram, jeho management paměti je zastaralý)

Mějte se fajn a pokud by někdo chtěl poradit ohledně pc, rád pomohu.
Návrat hore Goto down
Hrdz

Hrdz


Počet príspevkov : 11
Join date : 21.11.2009
Age : 34
Bydlisko : Slovenko :)

WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!   WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! EmptyPi marec 05, 2010 2:37 pm

vyzera to tak ze to pomohlo diki
Návrat hore Goto down
Magnum

Magnum


Počet príspevkov : 18
Join date : 21.11.2009

WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!   WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! EmptyPi marec 05, 2010 3:02 pm

NIeje zac Smile
Návrat hore Goto down
Seejay

Seejay


Počet príspevkov : 16
Join date : 25.01.2010
Age : 39

WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!   WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! EmptyPo marec 15, 2010 3:45 pm

Mno, nebudu se vyjadrovat k "jadru win7" a "memory managementu" /pobavilo
-vpodstate dobra rada, jen doplnim:

Existuje utilitka k task manageru, ktera umoznuje ukladat priority procesu. Pokud tedy trpi vas procesor a nechce se vam priorita pokazde prenastavovat, stahnete si Prio:
http://www.askvg.com/how-to-permanently-set-process-priority-in-windows-task-manager/
Návrat hore Goto down
Magnum

Magnum


Počet príspevkov : 18
Join date : 21.11.2009

WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!   WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! EmptyPo marec 15, 2010 4:02 pm

Mas u me pochvalu !
Návrat hore Goto down
Sponsored content





WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!   WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!! Empty

Návrat hore Goto down
 
WIN7 a input lag Ventrila !!!RESENI !!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Mighty Eagles :: Your first category :: Novinky-
Prejdi na: